Відео

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 

locksmith2

Металеві вхідні двері. Магазин дверей у Львові. Тут можна купити двері у Львові, як металеві так і оздоблені  МДФ накладками. Відповіді на типові запитання при виборі металевих дверей у Львові.


 Де можна замовити майстра для встановлення та заміни замків у Львові?

Замовити майстра для встановлення та заміни дверних замків у Львові можна у нам за тел: 063 700800.

_______________________________________________________________________

Яка існує товщина металу в металевих дверях ?

Товщина сталі в металевих дверях може бути від 0,6 мм до 2 см , все залежить від бажання клієнта і бюджету на металеві двері. Найпоширеніша товщина сталі – 1,5 – 2 мм. Деякі виробники дверей (серед яких і Українські) встановлюють два листа металу на свої двері .

Де виготовити нестандартні двері у Львові?

Виготовити двері нестандартних розмірів можна у нас. Двері можуть бути будь-якого розміру ( не стандартного ), залежно від розмірів Вашого отвору. Чим більші металеві двері , тим вище їх вартість , це потрібно пам’ятати. Металеві двері для новобудови в основному стандартних розмірів.

Які металеві двері найдешевші ?

Недорогими металевими дверима є китайські. Однак такі двері не годяться для установки в квартиру , це технічні , тимчасові двері для будівельників. Китайські металеві двері економ класу Forpost , City Doors , Magna , Forte , Stop  цілком придатні для встановлення їх у квартиру , офіс , на дачу і котедж для вулиці , але на НЕ на тривалий термін.

Які терміни виготовлення металевих дверей ?

Термін виготовлення сталевих дверей залежить від її виробника. Недорогі китайські двері завжди є на складі та від виміру до установки дверей проходить один- два дні. Двері українського виробництва вимагають часу , тому що виготовляються за індивідуальними замовленнями, термін виготовлення таких дверей від 2 до 6 тижнів.

Які замки можна встановити в металеві двері?

Ми можемо ставити у вхідні двері замки Кале ( Kale ) , Ельбор  , Iseo ( Ізео ) , Cisa (Чіза) , Моттура ( Mottura ) , Метте ( Mettem ) , Гардіан ( Gardian ) .Замки для металевих дверей бувають циліндрові і сувальдні . Так можна купити сталеві двері з надійними циліндрами Fuaro ( Фуар ) , Apecs ( Апекс ) , Kale ( Кале) , Mauer ( Мауер ) , Kaba ( Каба ) , EVVA ( Еффа ) , Cisa ( Чизай ) , Kerberos ( Керберос ) , Mottura ( Моттура ) , Keso ( Кесо ) , Mul- t – lock ( Мултілок , мультлок ) , Titan ( Титан ) , Magnum ( Магнум) , Dom (Будинок) і надійними броненакладками до них. Мається сервісний центр де можна замінити старий циліндр ( серцевину , вставку ) на новий , виготовити новий ключ , відремонтувати замок і зробити ремонт дверей  у Львові.

Чи можна замовити майстра, щоб відремонтувати чи замінити дверний замок?

Так, можна.  Відремонтувати двері або замок чи серцевину (циліндр) , відрегулювати двері , зробити додаткові ключі, аварійно відкрити двері, замок та сейф . При цьому не має значення , де Ви купили двері, замок чи сейф.

___________________________________________________________________________

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]