ЗАМКОМАРКЕТ - Ваш експерт з безпеки +380678000700

Сейф для зброї GS.140.E BLACK

Сейф для зберігання зброї GS.140.E BLACK Griffon від компанії Паритет-К призначений для зберігання зброї в кількості 3 одиниці довжиною до 1350 мм. Сейф серії GS для зберігання зброї має антизламну конструкцію дверей (защіп), петлю-антизріз, вертикальний трейзер (касу) збільшеної місткості з полицею для зберігання патронів і три з’ємні полиці для збройових аксесуарів або документів, кишені для розміщення засобів по догляду за зброєю або магазинів, тримачі і фіксатор під шомполи, монтажну рейку. Сейф укомплектований пересувним магнітним ложементом. Анкерні вузли дозволяють закріпити сейф до стіни і підлоги, забезпечуючи надійну фіксацію виробу.

 

Товщина дверей сейфа становить 3 мм: полотно дверей – 2 мм та захисна фальш-панель дверей – 1 мм. Сейф укомплектований сейфовим електронним кодовим замком з трьома хромованими ригелями 25 мм, які обертаються.

14 490 грн.

Доступно за замовленням

Додано до списку бажаньRemoved from wishlist 0
Додати для порівняння
Категорія
Сейф для зброї GS.140.E BLACK
Сейф для зброї GS.140.E BLACK

14 490 грн.

Наша компанія пропонує професійні консультації, продаж, встановлення, гарантійне та сервісне обслуговування дверей, замків та сейфів у Львові.
У нас можна отримати вичерпну інформацію про дверні замки, сейфи та вхідні двері.

ЗамкоМаркет © 2020 Всі права захищені.

Контакти

ЗамкоМаркет
Logo
Reset Password
Порівняйте товари
  • Total (0)
Порівняйте
0
Кошик