Компанія Gerda ( Герда ) працює в області технологій механічної безпеки з 1987 року. З перших днів її діяльності компанія поставила собі мету , що продукція фірми Gerda ( Герда ) повинна бути виробами найвищої якості.Компанія Gerda ( Герда ) звернула увагу на те , що безпека не знає компромісів і що продукція без підтримки професійного консультанта , якісного монтажу і постійного сервісного обслуговування не відповідатиме вимогам безпеки Клієнтів.

Сьогоднішня позиція фірми Gerda ( Герда ) в Україні та інших країнах Європи вказує на те , що компанія була права , а витрачені роками величезні кошти принесли вигоду нам , клієнтам компанії Gerda . Компанія Gerda ( Герда ) пропонує великий асортимент: металевих , противзломних та протипожежних дверей; накладних , врізних та навісних замків , дверної фурнітури спеціального призначення та ін. На нашому ринку представлені в основному замки для вхідних метелевих та дерев’яних дверей, які і пропонує наша компанія .

Всі вироблені вироби фірмою Gerda відрізняються високою якістю. Високі технічно – експлуатаційні параметри та захисні якості таких виробів гарантовані процедурами Міжнародного Cертификат ISО 9001 і підтверджені сертифікатами , а так само багатьма престижними нагородами : Герб Сучасна Польща , Польський Престиж і Золоті Медалі Міжнародних Виставок SECUREX

Відображається 1-15 з 19 результатів